Електрична зубна щітка ProfiCare PC-EZ 3055
Фото 5 |
ProfiCare PC-EZ 3055 2020 рік |
|
Доступна електрична зубна щітка з акумуляторним живленням і зворотно-обертальним рухом голівки. Виробником позиціонується як модель базової цінової категорії 2020 року з початковим рівнем функціональності та комплектом з 4 насадок зі стандартною круглою головкою. Завдяки такій комплектації може використовуватись як побутовий прилад для сімейного використання. В основі конструкції цієї моделі лежить швидкісний електропривод, що забезпечує зворотно-обертальний рух головки змінної насадки, яка здатна охоплювати і ретельно чистити окремі зуби, лінію ясен і важкодоступні ділянки ротової порожнини.
Головка зі щетинками круглого профілю Tynex DuPont забезпечує максимально дбайливе виконання процедури і має виражений масажний ефект. Практична ручка з прогумованими вставками дає можливість надійно тримати зубну щітку ProfiCare PC-EZ 3055 вологими руками, що сприяє максимально комфортною чищенні. Водонепроникний корпус із захистом класу IPX7 дає можливість чистити зуби під душем. Ємності штатного нікель-металлгидридного акумулятори типорозміру АА (800 мАгод) досить на 14 днів використання, а для його зарядки передбачено бездротове індукційне зарядний пристрій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ProfiCare 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ProfiCare.
Купити ProfiCare PC-EZ 3055
Усі ціни 7 →Електрична зубна щітка Proficare PC-EZ 3055 | 1 079 грн. |
Зубна щітка PROFI CARE PC-EZ 3055 | 939 грн. |
Зубна щітка PROFI CARE PC-EZ 3055 | 979 грн. |
Електрична зубна щітка ProfiCare PC-EZ 3055 | 1 079 грн. |
Зубна щітка PROFI CARE PC-EZ 3055 | 1 009 грн. |