Електрична зубна щітка Oral-B Vitality Cross Action D100.413
Відео 1Фото 11 |
Oral-B Vitality Cross Action D100.413 |
|
Доступна електрична зубна щітка з зворотно-обертальним рухом голівки і акумуляторним живленням. Виробником позиціонується як модель середньої цінової категорії 2019 року з базовим набором функціональних можливостей. Обладнана високошвидкісним електродвигуном забезпечує до 7600 рухів у хвилину. Комплектується однією насадкою Oral-B 3D White. Компактна кругла головка здатна охоплювати і ретельно чистити окремі зуби, лінію ясен і важкодоступні ділянки ротової порожнини.
Пофарбовані в зелений колір гнучкі щетинки Flexi Soft роблять чистку зубів максимально дбайливого і забезпечують більш глибоке проникнення блакитних пучків Interdental Tips, які призначені для ефективного очищення проміжків між зубами. Щетинки Indicator дають змогу користувачу візуально контролювати час використання насадки. При чищенні 2 рази в день по 2 хв, протягом 3 місяців початковий блакитний колір щетинок наполовину знебарвлюється, що є сигналом про необхідність заміни насадки. Електрична зубна щітка Braun Oral-B Vitality D100.413 обладнана вбудованим таймером, який подає сигнал кожні 30 сек, нагадуючи про те, що варто переходити до наступної зони чищення. Ємності штатного нікель-металлгидридного акумулятора достатньо для 32 хв активної роботи (заряджається 16 год). Щітка повністю сумісна з великим асортиментом фірмових насадок Braun Oral-B.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Oral-B 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Oral-B.
Купити Oral-B Vitality Cross Action D100.413
Усі ціни 11 →Зубна електрощітка Oral-B Vitality 100 Cross Action CleanMaximiser Black P | 1 604 грн. |
Зубна електрощітка Oral-B Oral-B Vitality 100 Cross Action Black | 979 грн. |
Зубна електрощітка Oral-B Oral-B Vitality 100 Cross Action White | 979 грн. |
Зубна електрощітка Oral-B Oral-B Vitality 100 Cross Action Blue | 979 грн. |
Зубна електрощітка Oral-B Vitality 100 Cross Action CleanMaximiser Black | 979 грн. |
Зручна недорога електрощітка, зручна, ергономічна, чудові насадки, тримає заряд довго, всі свої функції виконує супер) Трохи гучно працює Артем Процак: користуюся Oral-B Vitality Cross Action D100.413 кілька місяців |
Щітка проста, без жодних наворотів. Її дуже зручно тримати в руці за гумову ручку і вона не ковзає під час роботи. Кнопка увімк/викл добре відчувається пальцем. Ворс на щетині розміщений не прямо, а під різними кутами, тому і між зубами вона вичищає ефективніше. Перший місяць було дуже незвично нею користуватися. Було лоскітно від вібрації, особливо коли чистила передні зуби. Але чистить вона просто чудово. Я помітила, що через півроку зуби стали значно світлішими, ніж були. Щітка заряджається 16 годин, і тут є величезний мінус. На зарядці та щітці відсутній будь-який світловий сигнал, який би вказував на процес заряджання та її завершення. В іншому все ок, сам зарядний пристрій безпечний. Мені заряду вистачає на тиждень, щоб чистити зуби щодня вранці та ввечері. Чистить чудово. Зручно тримати в руці, не ковзає під час роботи. Ворс на щетині розміщений не прямо, а під різними кутами, тому і між зубами вона вичищає ефективніше. Зарядний пристрій є безпечним. Дуже галаслива. Було лоскітно від вібрації чистити передні зуби. На зарядці та щітці відсутній будь-який світловий сигнал, який би вказував на процес заряджання та її завершення. Ольга: користуюся Oral-B Vitality Cross Action D100.413 кілька місяців |
- CrossAction White — для Oral-B Vitality D100.413.1 CrossAction
- Pro 3D White — для Oral-B Vitality D100.413.1 Pro 3D White