Щітка ProfiCare PC-GB 3021
Фото 9 |
ProfiCare PC-GB 3021 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ProfiCare 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ProfiCare.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ProfiCare PC-GB 3021
Усі ціни 8 →Стайлер Proficare PC-GB 3021 | 649 грн. |
Щітка-випрямляч волосся PROFI CARE PC-GB 3021 | 529 грн. |
Випрямляч для волосся PROFI CARE PC-GB 3021 | 529 грн. |
Випрямляч для волосся PROFI CARE PC-GB 3021 | 549 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →