Фен-щітка ProfiCare PC-HAS 3011
Фото 11 |
ProfiCare PC-HAS 3011 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ProfiCare 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ProfiCare.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ProfiCare PC-HAS 3011
Усі ціни 14 →Фен-щітка PROFI CARE PC-HAS 3011 Brown | 619 грн. |
Фен-щітка PROFI CARE PC-HAS 3011 White | 569 грн. |
Фен-щітка PROFI CARE PC-HAS 3011 Brown | 619 грн. |
Фен-щітка PROFI CARE PC-HAS 3011 Brown | 639 грн. |
ProfiCare HAS 3011 фен-щітка brown 1 кс | 750 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →