Фен ProfiCare PC-HTD 3082
Фото 6 |
ProfiCare PC-HTD 3082 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ProfiCare 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ProfiCare.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ProfiCare PC-HTD 3082
Усі ціни 6 →Фен PROFI CARE PC-HT 3082 Blue/Anthracite | 819 грн. |
Фен PROFI CARE PC-HT 3082 Blue/Anthracite | 849 грн. |
Фен PROFI CARE PC-HT 3082 Blue/Anthracite | 819 грн. |
ProfiCare HT 3082 фен для волосся 1 кс | 850 грн. |
Фен з іонізатором Profi Care PC-HT 3082 Сірий | 684 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →