Стайлер ProfiCare PC-HC 3072
Фото 6 |
ProfiCare PC-HC 3072 |
|
Випрямляч для волосся, плойка, мультистайлер: у чому відмінності?Розповідаємо, які типи приладів для укладання є, для чого вони потрібні і чим відрізняються один від одного
Які мотори бувають у фенах і в чому їх відмінностіПопулярні різновиди моторів у фенах, їх переваги та недоліки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ProfiCare 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ProfiCare.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ProfiCare PC-HC 3072
Усі ціни 16 →Стайлер Proficare PC-HC 3072 Pink | 679 грн. |
Випрямляч для волосся PROFI CARE PC-HC 3072 Blue | 499 грн. |
Випрямляч для волосся PROFI CARE PC-HC 3072 Pink | 499 грн. |
Випрямляч для волосся PROFI CARE PC-HC 3072 Blue | 499 грн. |
Випрямляч для волосся PROFI CARE PC-HC 3072 Blue | 519 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →