Котушка Prologic Avenger BF 3000TF (74700)
Prologic Avenger BF 3000TF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prologic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prologic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic Avenger BF 3000TF
Усі ціни 12 →Катушка Prologic Avenger 3000 BF 5+1BB (74700) | 1 330 грн. |
Котушка Prologic Avenger 3000 BF 5+1BB (1846.16.72) | 1 434 грн. |
Котушка Prologic Avenger 3000 BF 5+1BB (1846.16.72) 1846.16.72 | 1 330 грн. |
Катушка Prologic Avenger 3000 BF 5+1BB 1846.16.72 | 1 330 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →