Котушка Prologic Element 4000 BF (74705)
Фото 3 |
Prologic Element 4000 BF |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prologic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prologic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic Element 4000 BF
Усі ціни 16 →Катушка Prologic Element 4000 BF 9+1BB (74705) | 2 010 грн. |
Котушка Prologic Element 4000 BF 9+1BB (1846.16.64) | 2 010 грн. |
Котушка Prologic Element 4000 BF 9+1BB (1846.16.64) 1846.16.64 | 2 010 грн. |
Катушка Prologic Element 4000 BF 9+1BB 1846.16.64 | 2 010 грн. |
Prologic Котушка Prologic Element 4000 BF 9+1BB (1846.16.64) 1846.16.64 | 2 010 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →