Котушка Prologic Element XD 7000 FD (74710)
Prologic Element XD 7000 FD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prologic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prologic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic Element XD 7000 FD
Усі ціни 18 →Катушка Prologic Element XD 7000 FD 6+1BB (74710) | 3 410 грн. |
Котушка Prologic Element XD 7000 FD 6+1BB (1846.17.09) | 3 410 грн. |
Котушка Prologic Element XD 7000 FD 6+1BB (1846.17.09) 1846.17.09 | 3 410 грн. |
Катушка Prologic Element XD 7000 FD 6+1BB 1846.17.09 | 3 410 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →