Ноутбук PrologiX R10-230 [PN14E04.R3538S5NWP.039]
Фото 6 | від 19 999 до 20 599 грн. Порівняти ціни 6 → |
Модифікації PrologiX R10-230 3
Характеристики
PrologiX R10-230 [PN14E04.R3538S5NWP.039] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PrologiX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PrologiX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити PrologiX R10-230 [PN14E04.R3538S5NWP.039]
Сортувати
Ноутбук Prologix R10-230 (PN14E04.R3538S5NWP.039) Black PN14E04.R3538S5NWP | 20 182 грн. |
Ноутбук PrologiX R10-230 Black (PN14E04.R3538S5NWP.039) R10-230 Black (PN1 | 19 999 грн. |
ProLogix (PN14E04.R3538S5NWP.039) PN14E04.R3538S5NWP.039 | 20 599 грн. |
ProLogiX PN14E04.R3538S5NWP.039 | 19 999 грн. |
Ноутбук Prologix R10 230 14.1" RAM 8GB SSD 512GB Black (PN14E04.R3538S5NWP | 19 999 грн. |
Prologix R10-230 (PN14E04.R3538S5NWP.039) Black 117804 | 19 999 грн. |
Закрити
Рекомендуємо