Паяльник Proskit SI-124B-60
Proskit SI-124B-60 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Proskit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Proskit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Proskit SI-124B-60
Pro'sKit SI-124B-60 | 489 грн. |
Pro'sKit 10899 — Паяльник Pro'sKit SI-124B-60 | 471 грн. |
Паяльник Pro'sKit SI-124B-60 (60 Вт) | 471 грн. |
Модификації Proskit SI-124B-60
Ціни на Proskit SI-124B-60 |
---|---|---|---|---|
Proskit SI-124B-30 | від 410 грн. | 2 пропозиції | ||
Proskit SI-124B-60 | від 471 грн. | 3 пропозиції | ||
Proskit SI-124B-100 | від 648 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →