Набір інструментів PROXXON 22604
PROXXON 22604 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON 22604
Набор отверток PH 6 шт. PROXXON (код 22604) | 881 грн. |
Набір викруток FLEX-DOT Proxxon 22604 | 881 грн. |
Набір викруток PH 6 шт PROXXON 22604 | 881 грн. |
Додаткові функції і можливості набору інструментів PROXXON 22604:
- Розміри:
- 3, 4, 5.5, 6.5, PH1, PH2
РекомендуємоПорівняти в таблиці →