Набір інструментів PROXXON 23020
PROXXON 23020 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON 23020
Усі ціни 7 →Профессиональный набор инструмента на 1/2“ и 1/4“, 27шт. PROXXON (код 2302 | 3 117 грн. |
Набір автомобіліста з трещітками на 1/4" і на 1/2" Proxxon 23020 | 3 117 грн. |
Професійний набір інструменту на 1/2 " і 1/4", Proxxon ( 23020) 23020 | 3 117 грн. |
Набір автомобіліста з трещітками на 1/4 "і на 1/2" Proxxon 23020 | 3 117 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачками на 1/4“ та на 1/2“ Proxxon (23020) | 3 765 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачками на 1/4“ та на 1/2“ Proxxon (23020) | 3 770 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачками на 1/4“ та на 1/2“ Proxxon (23020) | 3 775 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →