Набір інструментів PROXXON 23000
Відео 2Фото 3 |
PROXXON 23000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON 23000
Усі ціни 7 →Профессиональный набор головок на 1/2" и трещотка, 29 шт. PROXXON (код 230 | 3 462 грн. |
Набір торцевих головок з трещіткою 1/2" Proxxon 23000 | 3 462 грн. |
Професійний набір головок на 1/2 "і тріскачка, 29 шт Proxxon (23000) 23000 | 3 462 грн. |
Набір торцевих головок з трещіткою 1/2 "Proxxon 23000 | 3 462 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачкою 1/2" Proxxon (23000) | 4 184 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачкою 1/2" Proxxon (23000) | 4 189 грн. |
Набір торцевих головок з тріскачкою 1/2" Proxxon (23000) | 4 194 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →