Будівельний фен PROXXON MH 550
Відео 2Фото 3 |
PROXXON MH 550 1 швидкістьлегкий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON MH 550
Будівельний фен PROXXON MICRO MH 550 (27130) MICRO MH 550 (27130) | 1 702 грн. |
Міні фен технічний Proxxon MH550 (27130) 27130 | 1 755 грн. |
Фен PROXXON MICRO MH 550 (код 27130) | 2 071 грн. |
Фен PROXXON MICRO MH 550 (код 27130) | 2 076 грн. |
Фен PROXXON MICRO MH 550 (код 27130) | 2 081 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →