Циркулярна пила PROXXON MICRO-Cutter MIC (28650)
Відео 2Фото 3 |
PROXXON MICRO-Cutter MIC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON MICRO-Cutter MIC
Отрезная машинка PROXXON MICRO Cutter MIC (код 28650) | 3 541 грн. |
Відрізна машинка MICRO Cutter MIC Proxxon 28650 | 3 541 грн. |
Відрізна машина Proxxon MICRO Cutter MIC (28650) 28650 | 3 541 грн. |
Відеоогляди