Гравер PROXXON Micromot 230/E 28430
Відео 8Фото 3 |
PROXXON Micromot 230/E 28430
-насадок 34 шт
Пристрій:гравер обертальний
Споживана потужність:80 Вт
Кількість обертів:22000 об/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Всі характеристики
Характеристики Micromot 230/E 28430
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PROXXON 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PROXXON.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PROXXON Micromot 230/E 28430
Набор с бормашиной PROXXON MICROMOT 230 / E (код 28430) | 4 408 грн. |
Набір з бормашиною Proxxon MICROMOT 230/E 28430 | 4 408 грн. |
Набір з бормашиною Proxxon MICROMOT 230/E (28430) | 4 408 грн. |
Відеоогляди
Модификації PROXXON Micromot 230/E 28430
Ціни на PROXXON Micromot 230/E 28430 |
---|---|---|---|---|
PROXXON Micromot 230/E 28440 | від 3 323 грн. | 9 пропозицій | ||
PROXXON Micromot 230/E 28430 | від 4 408 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →