Акустична система PSB AM5
Відео 8Фото 5 |
PSB AM5 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PSB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PSB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PSB AM5
Усі ціни 10 →PsB PSB Alpha AM5 Black | 19 839 грн. |
Акустика PSB Alpha AM5 Matte Black (Пара) PSBAM5MBK | 19 839 грн. |
Активна акустична система PSB Alpha AM5 Black | 19 839 грн. |
PSB Alpha AM5 biały | 14 400 грн. |
Активна полична акустика PSB Alpha AM5 Matte White | 30 749 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →