Радіатор опалення Purmo Compact 11 500x1400
від 3 959 до 7 818 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 11 79
Характеристики
Purmo Compact 11 500x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 11 500x1400
Сортувати
PURMO PURMO Compact 11 500x1400 (F061105014010300) | 4 243 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 11 500x1400 | 7 818 грн. |
Purmo Compact 11 500x1400 F061105014010300 | 4 319 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 11 500x1400 | 4 691 грн. |
PURMO Compact 11 500x1400 (F061105014010300) | 3 959 грн. |
Закрити
Рекомендуємо