Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 500x800
від 5 415 до 7 491 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 500x800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 500x800
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 500x800 (F072205008011300) | 5 953 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 500х800 | 5 415 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x800 | 6 581 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 500x800 F072205008011300 | 6 059 грн. |
Радіатор PURMO Ventil Compact тип 22 500х800 | 6 104 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 500x800 | 6 581 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x800 | 7 491 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 500x800 | 7 421 грн. |
Закрити
Рекомендуємо