Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 300x1000
від 3 908 до 9 952 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 300x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 300x1000
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 300x1000 (F072203010011300) | 5 363 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 300х1000 | 4 340 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 300x1000 F072203010011300 | 3 908 грн. |
PURMO Ventil Compact 22 300x1000 F072203010011300 | 9 952 грн. |
Радіатор PURMO Ventil Compact 22 300 x 1000 | 5 505 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 300x1000 | 5 929 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 300x1000 | 6 755 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 300x1000 | 6 727 грн. |
Закрити
Рекомендуємо