Радіатор опалення Purmo Compact 22 500x1400
від 5 687 до 8 877 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 500x1400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 500x1400
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 500x1400 (F062205014010300) | 7 029 грн. |
Радиатор стальной Purmo Compact 22 тип 500х1400 | 5 687 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 500x1400 | 7 771 грн. |
Purmo Compact 22 500x1400 F062205014010300 | 7 156 грн. |
PURMO Compact 22 500x1400 F062205014010300 | 6 248 грн. |
Радіатор PURMO Compact тип 22 500х1400 | 7 789 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 500x1400 | 7 771 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 500x1400 | 8 877 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 500x1400 | 8 767 грн. |
Закрити
Рекомендуємо