Радіатор опалення Purmo Compact 22 900x400
від 4 613 до 8 500 грн. Порівняти ціни 4 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:бічне Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Compact 22 91
Характеристики
Purmo Compact 22 900x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Compact 22 900x400
Сортувати
PURMO PURMO Compact 22 900x400 | 4 613 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Compact 22 900x400 | 8 500 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 900x400 | 5 846 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Compact C 22 900x400 | 5 772 грн. |
Закрити
Рекомендуємо