Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 300x1800
від 6 176 до 14 152 грн. Порівняти ціни 8 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 300x1800 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 300x1800
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 300x1800 (F072203018011300) | 7 627 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 300х1800 | 6 176 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 300x1800 | 8 432 грн. |
PURMO Ventil Compact 22 300x1800 F072203018011300 | 14 152 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 300x1800 F072203018011300 | 7 764 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 300x1800 | 8 432 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 300x1800 | 9 613 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 300x1800 | 9 548 грн. |
Закрити
Рекомендуємо