Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 300x400
від 2 556 до 6 808 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 300x400 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 300x400
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 300x400 | 2 556 грн. |
Радиатор стальной Purmo Ventil Compact 22 тип 300х400 | 2 995 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 300x400 | 6 808 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 300x400 | 4 676 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 300x400 | 4 644 грн. |
Закрити
Рекомендуємо