Радіатор опалення Purmo Ventil Compact 22 600x1000
від 7 252 до 9 136 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:панельний Матеріал:сталь Підключення:нижнє збоку Країна:Фінляндія |
Модифікації Purmo Ventil Compact 22 98
Характеристики
Purmo Ventil Compact 22 600x1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Purmo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Purmo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Purmo Ventil Compact 22 600x1000
Сортувати
PURMO PURMO Compact Ventil 22 600x1000 (F072206010011300) | 7 252 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 600x1000 | 8 018 грн. |
Purmo Ventil Compact 22 600x1000 F072206010011300 | 7 383 грн. |
Сталевий панельний радіатор PURMO Ventil Compact 22 600x1000 | 8 018 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 600x1000 | 9 136 грн. |
Радіатор сталевий Purmo Ventil Compact CV 22 600x1000 | 9 071 грн. |
Закрити
Рекомендуємо