Витяжка Pyramida UX 50 IV слонова кістка
Фото 20 |
Pyramida UX 50 IV слонова кістка 2020 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida UX 50 IV слонова кістка
Усі ціни 10 →Вытяжка Pyramida Ux 50 Iv | 2 442 грн. |
Pyramida UX 50 IV UX50IV | 2 249 грн. |
Витяжка Pyramida UX 50 IV | 2 403 грн. |
Вытяжка Pyramida UX 50 IV | 2 220 грн. |
Витяжка PYRAMIDA UX 50 IV | 2 249 грн. |
ще 5 пропозицій
0 0 0 4 |
Нормальна обережна витяжка. Усі деталі якісні, аж до кнопочок. Тяга хороша, кухню від запахів очищає. За півроку використання працює безвідмовно. Тяга хороша, кухню від запахів очищає немає |
Витяжка нормальна. Добре працює на шести квадратах. Все зроблено з розумом та якісно. Брав просту модель з розрахунком, що вся техніка дає збій, і було реально та доступно купити нові запчастини, а не нову витяжку. Все зроблено з розумом та якісно |
У Піраміди такого плану кілька моделей у такому бюджеті. Дивіться плюс-мінус на нюанси на вигляд, що вам ближче. У кухню квадратів до 7-8 або на дачу саме те. Потужність норм. Для повсякденного готування типу борщ-яйце-котлета достатньо. За шумом миритися можна. Якщо на третю не включати (а вона, як показує практика, не особливо потрібна), то все ок Для повсякденного приготування на маленькій кухні більш ніж достатньо потужності. Яскраве освітлення. На максималці шумно Элина: користуюся Pyramida UX 50 WH кілька місяців |
Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Pyramida UX 50 IV
Ціни на Pyramida UX 50 IV |
---|---|---|---|---|
Pyramida UX 50 WH білий | від 2 136 грн. | 45 пропозицій | ||
Pyramida UX 50 BR коричневий | від 2 136 грн. | 39 пропозицій | ||
Pyramida UX 50 IV слонова кістка | від 2 220 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →