Витяжка Pyramida AGW 60 S GBL чорний
Фото 9 |
Pyramida AGW 60 S GBL чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida AGW 60 S GBL чорний
Усі ціни 9 →PYRAMIDA AGW 60 S GBL | 5 308 грн. |
PYRAMIDA AGW 60 S GBL | 5 281 грн. |
Вытяжка pyramida agw 60 s gbl | 5 873 грн. |
PYRAMIDA AGW 60 S GBL | 5 490 грн. |
PYRAMIDA AGW 60 S GBL | 5 255 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Pyramida AGW 60 S GBL
Ціни на Pyramida AGW 60 S GBL |
---|---|---|---|---|
Pyramida AGW 60 S GWH білий | від 5 866 грн. | 8 пропозицій | ||
Pyramida AGW 60 S GBL чорний | від 5 255 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →