Витяжка Pyramida AGB 52 PB BL чорний
Фото 5 |
Pyramida AGB 52 PB BL чорний нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida AGB 52 PB BL чорний
Усі ціни 15 →Pyramida Pyramida AGB 52 PB BL | 2 999 грн. |
Витяжка Pyramida AGB 52 PB BL | 2 700 грн. |
PYRAMIDA AGB 52 PB BL | 2 644 грн. |
PYRAMIDA AGB 52 PB BL | 2 631 грн. |
Вытяжка Pyramida agb 52 pb bl | 2 874 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Pyramida AGB 52 PB BL
Ціни на Pyramida AGB 52 PB BL |
---|---|---|---|---|
Pyramida AGB 52 PB IX нержавіюча сталь | від 2 720 грн. | 19 пропозицій | ||
Pyramida AGB 52 PB BL чорний | від 2 618 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →