Витяжка Pyramida KT 60 WH білий
Pyramida KT 60 WH білий 2021 рік |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida KT 60 WH білий
Усі ціни 23 →Кухонна витяжка Pyramida KT 60 WH | 3 779 грн. |
PYRAMIDA KT 60 WH | 3 576 грн. |
PYRAMIDA KT 60 WH | 3 558 грн. |
Вытяжка Pyramida kt 60 wh | 3 818 грн. |
Витяжка Pyramida KT 60 WH | 3 826 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації Pyramida KT 60 WH
Ціни на Pyramida KT 60 WH |
---|---|---|---|---|
Pyramida KT 60 WH білий | від 3 411 грн. | 24 пропозиції | ||
Pyramida KT 60 IX графіт | від 3 949 грн. | 1 пропозиція | ||
Pyramida KT 60 BL чорний | від 3 406 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →