Витяжка Pyramida AGB 52 PB IX нержавіюча сталь
Фото 8 |
Pyramida AGB 52 PB IX нержавіюча сталь нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida AGB 52 PB IX нержавіюча сталь
Усі ціни 25 →Pyramida Pyramida AGB 52 PB IX | 3 199 грн. |
Витяжка Pyramida AGB 52 PB IX | 2 720 грн. |
PYRAMIDA AGB 52 PB IX | 2 824 грн. |
Витяжка вбудована Pyramida Agb 52 PB IX | 3 049 грн. |
PYRAMIDA AGB 52 PB IX | 2 810 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Pyramida AGB 52 PB IX
Ціни на Pyramida AGB 52 PB IX |
---|---|---|---|---|
Pyramida AGB 52 PB IX нержавіюча сталь | від 2 720 грн. | 25 пропозицій | ||
Pyramida AGB 52 PB BL чорний | від 2 618 грн. | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →