Витяжка Pyramida AGT 60 PB BL чорний
Фото 8 |
Pyramida AGT 60 PB BL чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida AGT 60 PB BL чорний
Усі ціни 8 →PYRAMIDA AGT 60 PB BL | 4 058 грн. |
PYRAMIDA AGT 60 PB BL | 4 038 грн. |
Витяжка декоративна Pyramida agt 60 pb bl | 4 410 грн. |
PYRAMIDA AGT 60 PB BL | 4 190 грн. |
PYRAMIDA AGT 60 PB BL | 4 799 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Pyramida AGT 60 PB BL
Ціни на Pyramida AGT 60 PB BL |
---|---|---|---|---|
Pyramida AGT 60 PB WH білий | від 4 017 грн. | 8 пропозицій | ||
Pyramida AGT 60 PB IX нержавіюча сталь | від 4 769 грн. | 7 пропозицій | ||
Pyramida AGT 60 PB BL чорний | від 4 017 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →