Витяжка Pyramida ND 855 BL чорний
Фото 6 |
Pyramida ND 855 BL чорний 2021 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida ND 855 BL чорний
Усі ціни 7 →Вытяжка Pyramida nd 855 bl | 5 895 грн. |
Витяжка Pyramida ND 855 BL | 5 928 грн. |
Вытяжка Pyramida ND 855 BL | 5 890 грн. |
Витяжка PYRAMIDA ND 855 BL | 5 899 грн. |
Pyramida ND 855 BL ND855BL | 5 899 грн. |
Витяжка Pyramida nd 855 bl | 6 674 грн. |
Витяжка PYRAMIDA ND 855 BL | 6 299 грн. |
Модификації Pyramida ND 855 BL
Ціни на Pyramida ND 855 BL |
---|---|---|---|---|
Pyramida ND 855 WH білий | від 7 209 грн. | 1 пропозиція | ||
Pyramida ND 855 BL чорний | від 5 890 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →