Витяжка Pyramida ATH 60 400 WH білий
Pyramida ATH 60 400 WH білий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida ATH 60 400 WH білий
Усі ціни 36 →Pyramida Pyramida ATH 60 (400) WH | 3 389 грн. |
Кухонна витяжка Pyramida ATH 60 (400) WH | 3 389 грн. |
PYRAMIDA ATH 60 (400) WH | 3 212 грн. |
Витяжка телескопічна Pyramida Ath 60 (400) WH | 3 439 грн. |
Вытяжка Pyramida Ath 60 (400) Wh | 3 460 грн. |
ще 20 пропозицій
Витяжка PYRAMIDA ATH 60 (400) BL - ідеально підійшла на мою кухню модель для стандартної кухні. Повітря та запахи вбирає чудово. Встановилася надійно та виглядає привабливо. Є дві лід – лампи. Тягне - супер. Користуватися зручно, зрозуміло та не складно. Шумів сильних не створює. Все працює на відмінно Недоліків не виявлено Дарина Сила: користуюся Pyramida ATH 60 400 BL кілька місяців |
Додати відгук
Модификації Pyramida ATH 60 400 WH
Ціни на Pyramida ATH 60 400 WH |
---|---|---|---|---|
Pyramida ATH 60 400 WH білий | від 3 136 грн. | 37 пропозицій | ||
Pyramida ATH 60 400 IX нержавіюча сталь | від 3 272 грн. | 37 пропозицій | ||
Pyramida ATH 60 400 BL чорний | від 3 399 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →