Варильна поверхня Pyramida VCH G 641 чорний
Фото 5 |
Pyramida VCH G 641 чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida VCH G 641 чорний
Усі ціни 30 →PYRAMIDA VCH G 641 | 6 890 грн. |
Варильна поверхня електрична Pyramida VCH G 641 | 7 699 грн. |
PYRAMIDA VCH G 641 | 6 856 грн. |
Варильна поверхня PYRAMIDA VCH G 641 | 8 999 грн. |
Электрическая варочная поверхность pyramida vch g 641 | 7 699 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →