Варильна поверхня Pyramida IH G 640 чорний
Фото 6 |
Pyramida IH G 640 чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyramida 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyramida.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida IH G 640 чорний
Усі ціни 19 →PYRAMIDA IH G 640 | 8 859 грн. |
Варильна поверхня індукційна Pyramida IH G 640 | 9 899 грн. |
PYRAMIDA IH G 640 | 8 815 грн. |
Варильна поверхня PYRAMIDA IH G 640 | 9 899 грн. |
Электрическая варочная поверхность Pyramida ih g 640 | 9 899 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →