Каструля Kela Flavoria 10177
Kela Flavoria 10177 8 л12.2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kela 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kela.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kela Flavoria 10177
Усі ціни 25 →Каструля з кришкою KELA Flavoria. 24 см. 8 л (10177) 10177 | 4 179 грн. |
Каструля з кришкою Kela Flavoria, 24 см, 8 л (10177) | 4 499 грн. |
KELA FLAVORIA (10177) | 3 138 грн. |
Кастрюля Kela Flavoria 24 см 8 л (10177) | 4 275 грн. |
KELA FLAVORIA (10177) | 3 122 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Kela Flavoria 10177
Ціни на Kela Flavoria 10177 |
---|---|---|---|---|
Kela Flavoria 10177 | від 3 106 грн. | 25 пропозицій | ||
Kela Flavoria 10178 | від 3 715 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →