Гусятниця Pyrex Essentials 208A000 2.3 л
Фото 3 |
Pyrex Essentials 208A000 2.3 л3.2 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyrex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyrex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyrex Essentials 208A000 2.3 л
Усі ціни 14 →Кастрюля с/у PYREX ESSENTIALS кругл. 2.2л+0.8л упаковка (208A000/7643) 208 | 679 грн. |
Каструля Pyrex Essentials 2.2 л + 0.8 л (208A000/7643) 208A000/7643 | 643 грн. |
Pyrex Каструля Pyrex Essentials 2.2 л + 0.8 л (208A000/7643) 208A000/7643 | 643 грн. |
PYREX Essentials 208A000 208A000/7643 | 629 грн. |
Pyrex 208A000/7643 | 615 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Pyrex Essentials 208A000
Ціни на Pyrex Essentials 208A000 |
---|---|---|---|---|
Pyrex Essentials 208A000 2.3 л | від 436 грн. | 15 пропозицій | ||
Pyrex Essentials 208AC00 3.2 л | від 440 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →