Гусятниця Simax 6026/6036 2 л
Simax 6026/6036 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Simax 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Simax.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Simax 6026/6036 2 л
Усі ціни 15 →Кастрюля с крышкой Simax 2 л 6026-6036 | 331 грн. |
Simax 2,0 л з кришкою (s6026-6036) 2,0лзкришкою(s6026-6036) | 445 грн. |
Каструля Simax 6026/6036 2 л 6026-6036 | 307 грн. |
Simax 6026-6036 | 292 грн. |
Каструля для запікання кругла Simax 2 л (6026/6036) | 445 грн. |
ще 10 пропозицій
Додаткові функції і можливості гусятниці / казана Simax 6026/6036:
- Кришка об'ємом 0,9 л
РекомендуємоПорівняти в таблиці →