Гусятниця Pyrex Slow Cook SC4AC33 5.8 л
Pyrex Slow Cook SC4AC33 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyrex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyrex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyrex Slow Cook SC4AC33 5.8 л
Усі ціни 16 →Каструля чавунна Pyrex Slow Cook, з кришкою, 33 см, 5,8 л (6355146) | 9 425 грн. |
PYREX SLOW COOK GREY (SC4AC33/6241) | 7 886 грн. |
PYREX SLOW COOK GREY (SC4AC33/6241) | 7 847 грн. |
Кастрюля pyrex Slow Cook grey чугун кастрюля овал 5.8л (sc4ac33) | 8 429 грн. |
Кастрюля Pyrex Slow Cook Grey Овальная 5.8л (SC4AC33/6641) SC4AC33/6641 | 8 436 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →