Гусятниця Pyrex Slow Cook SC5AC33 6 л
Відео 1Фото 3 |
Pyrex Slow Cook SC5AC33 3.8 л6 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pyrex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pyrex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyrex Slow Cook SC5AC33 6 л
Усі ціни 14 →PYREX SLOW COOK RED (SC5AC33/6241) | 7 780 грн. |
PYREX SLOW COOK RED (SC5AC33/6241) | 7 741 грн. |
Кастрюля pyrex Slow Cook red чугун кастрюля овал 5.8л (sc5ac33) (sc5ac33/6 | 8 316 грн. |
Кастрюля PYREX Slow Cook Red 5,8 л (SC5AC33) SC5AC33 | 7 616 грн. |
Pyrex Slow Cook SC5AC33 | 7 890 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pyrex Slow Cook SC5AC33
Ціни на Pyrex Slow Cook SC5AC33 |
---|---|---|---|---|
Pyrex Slow Cook SC5AC29 3.8 л | від 5 508 грн. | 12 пропозицій | ||
Pyrex Slow Cook SC5AC33 6 л | від 7 616 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →