Сабвуфер Q Acoustics 7060S
Відео 2 |
Q Acoustics 7060S
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:закритий
Потужність:150 Вт
Частотний діапазон:35 – 200 Гц
Всі характеристики
Характеристики 7060S
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q Acoustics 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q Acoustics.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q Acoustics 7060S
Усі ціни 6 →Домашній кінотеатр Q-Acoustics Y - Q Acoustics Qa 7060S Czarny (90E289083) | 21 894 грн. |
Q-Acoustics Y - Q Acoustics Qa 7060S Czarny (90E289083) | 21 894 грн. |
Сабвуфер Q Acoustics Q 7060S SUBWOOFER WHITE (QA7881) | 17 999 грн. |
Домашній кінотеатр Q-Acoustics Y - Q Acoustics Qa 7060S Biały | 21 894 грн. |
Q-Acoustics Y - Q Acoustics Qa 7060S Biały | 21 894 грн. |
Сабвуфер Q Acoustics Q 7060S SUBWOOFER BLACK (QA7880) | 17 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →