Наручний годинник Q&Q QB43J104Y
Q&Q QB43J104Y |
|
PVD покриття кольору «рожеве золото».
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q&Q 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q&Q.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q&Q QB43J104Y
Водонепроникний жіночий годинник Q&Q QB43J104Y Білий/золотистий з чорним р | 964 грн. |
Жіночий класичний годинник Q&Q QB43J104Y Білий/золотистий з чорним ременем | 943 грн. |
Жіночий годинник Q&Q QB43J104Y Білий/золотистий з чорним ременем шкіряним | 943 грн. |
Жіночий годинник під повсякденний стиль Q&Q QB43J104Y Білий/золотистий з ч | 943 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →