Кухонна мийка Q-tap CS 5151 QTCS5151GRE 505x505
Q-tap CS 5151 QTCS5151GRE |
Колір | | Тип монтажу | врізна накладна | Матеріал корпуса | штучний камінь | Товщина матеріалу | 10 мм | Форма | квадратна | Перелив | | Комплектація | сифон | Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм | Розміри робочої поверхні | 505x505 мм | Розміри врізного отвору (накладна) | 485x485 мм | Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 420x350x210 мм | Вага | 9 кг | Країна походження бренду | Китай | Гарантія виробника | 10 років | Дата додавання на E-Katalog | грудень 2021 | Маркування виробника | QTCS5151BEI
QTCS5151BET
QTCS5151BLA Ще ↓QTCS5151COF
QTCS5151GRE
SD00048401
SD00048432
SD00048433
SD00048434
SD00048436
|
Поверхня мийки стійка до перепадів температури і механічних пошкоджень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Купити Q-tap CS 5151 QTCS5151GRE 505x505
|
| Qtap Кухонна мийка Qtap CS 5151 Grey (QTCS5151GRE) - QTCS5151GREКухонна мийка Qtap CS 5151 Grey (QTCS5151GRE) - QTCS5151GRE. Сантехника, отопление и кондиционеры Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 4 621 грн. | | |
|
| Qtap Кухонна мийка Qtap CS 5151 Coffee (QTCS5151COF) - QTCS5151COFКухонна мийка Qtap CS 5151 Coffee (QTCS5151COF) - QTCS5151COF. Сантехника, отопление и кондиционеры Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 4 621 грн. | | |
|
| Qtap Кухонна мийка Qtap CS 5151 Beige (QTCS5151BEI) - QTCS5151BEIКухонна мийка Qtap CS 5151 Beige (QTCS5151BEI) - QTCS5151BEI. Сантехника, отопление и кондиционеры Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 4 621 грн. | | |
|
| Qtap Кухонна мийка Qtap CS 5151 Beton (QTCS5151BET) - QTCS5151BETКухонна мийка Qtap CS 5151 Beton (QTCS5151BET) - QTCS5151BET. Сантехника, отопление и кондиционеры Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 4 621 грн. | | |
|
| Qtap Кухонна мийка Qtap CS 5151 Black (QTCS5151BLA) - QTCS5151BLAКухонна мийка Qtap CS 5151 Black (QTCS5151BLA) - QTCS5151BLA. Сантехника, отопление и кондиционеры Кліматична технікаЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 4 621 грн. | | |
Динаміка цін на Q-tap CS 5151 QTCS5151GRE 505x505