Змішувач Imprese Brenta ZMK071901150
Відео 3Фото 14 |
Imprese Brenta ZMK071901150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Imprese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Imprese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Imprese Brenta ZMK071901150
Усі ціни 53 →Змішувач для кухні Imprese Brenta графіт ZMK091908150 | 6 398 грн. |
Imprese Imprese Brenta ZMK071901150 | 5 332 грн. |
Кран для кухні одновентильний IMPRESE BRENTA хром латунь ZMK071901150 | 5 332 грн. |
Змішувач для кухні Imprese BRENTA графітовий хром (ZMK091908150) ZMK091908 | 6 398 грн. |
Смеситель для кухни Imprese Brenta ZMK071901150, хром, 25 мм 194536 | 5 332 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →