Кухонна мийка Blanco Subline 500-U 513953 530x460 клапан
Відео 3Фото 15 |
Blanco Subline 500-U 513953 |
|
Велика, широка і містка кухонна мийка, яка перш за все може послужити хорошим вибором для просторій кухні або випадків, коли мити доводиться часто і багато. Ширина робочої поверхні становить 53 см і при цьому виріб оснащений однією тільки чашею, яка займає практично весь простір мийки; глибина чаші збільшена до 19 см. Важливо звернути увагу на те, що Blanco Subline 500-U розрахована на встановлення під стільницю — виріб монтується нижче рівня стільниці і кріпляться особливим способом.
Завдяки цьому після установки на стільниці не залишиться швів, бортиків або щілин, що збільшує робочий простір і спрощує процес підтримки його в чистоті. Сама мийка виготовлена з суміші твердих крихт граніту і акрилової смоли, що надає їй виняткову стійкість до ударів, механічних пошкоджень і хімічної дії. Матеріал прекрасно витримує нагрівання аж до 280°C, стійкий до ультрафіолету і кислот, що не боїться подряпин, екологічно безпечний. На бічній стінці чаші передбачено додаткове зливний отвір, попередження перелив води за межі раковини. Звернемо увагу на те, що деякі модифікації також оснащуються клапаном-автоматом для зручності зливу води з мийки. Модель представлена на ринку в різних колірних рішеннях.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Купити Blanco Subline 500-U 513953 530x460 клапан
Усі ціни 186 →Blanco BLANCOSUBLINE 500-U антрацит 523432 | 12 770 грн. |
Мийка Blanco SUBLINE 500-U 523432 | 10 890 грн. |
Blanco SUBLINE 500-U SILGRANIT | 11 763 грн. |
BLANCO SUBLINE 500-U SILGRANIT® PuraDur® черный (525995) | 10 552 грн. |
BLANCO 523433 SUBLINE 500-U ТЕМНАЯ СКАЛА | 10 248 грн. |
Модификації Blanco Subline 500-U 513953
Ціни на Blanco Subline 500-U 513953 |
---|---|---|---|---|
Blanco Subline 160-U 513951 190x460 | від 2 452 грн. | 105 пропозицій | ||
Blanco Subline 320-U 513952 350x460 клапан | від 5 500 грн. | 133 пропозиції | ||
Blanco Subline 375-U 516038 404х456 клапан | від 24 920 грн. | 15 пропозицій | ||
Blanco Subline 375-U 516035 414х456 | від 15 120 грн. | 43 пропозиції | ||
Blanco Subline 400-U 515759 460x430 клапан | від 9 499 грн. | 100 пропозицій | ||
Blanco Subline 500-U 513953 530x460 клапан | від 10 146 грн. | 198 пропозицій | ||
Blanco Subline 700-U 523446 730x460 | від 11 803 грн. | 77 пропозицій | ||
Blanco Subline 700-U 515779 730x460 клапан | від 17 640 грн. | 8 пропозицій |