Кухонна мийка Q-tap 77x50 0.8 775х510
Фото 12 |
Q-tap 77x50 0.8 570х450775х510 |
|
Мийка оснащена шумопоглинаючими накладками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap 77x50 0.8 775х510
Кухонна мийка Q-Tap 7750 Micro Decor 0,8 мм (QT7750MICDEC08) QT7750MICDEC0 | 2 192 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap 7750 Micro Decor 0,8 мм (QT7750MICDEC08) | 2 062 грн. |
Qtap Кухонна мийка Qtap 7750 Satin 0,8 мм (QT7750SAT08) | 1 801 грн. |
Модификації Q-tap 77x50 0.8
Ціни на Q-tap 77x50 0.8 |
---|---|---|---|---|
Q-tap 57x45 0.8 570х450 | від 1 788 грн. | 3 пропозиції | ||
Q-tap 77x50 0.8 775х510 | від 1 801 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →