Душова система Q-tap Capricorn 53103KNC QTCAP53103KNC
Фото 14 |
Q-tap Capricorn 53103KNC QTCAP53103KNC |
|
Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Q-tap 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Q-tap.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Q-tap Capricorn 53103KNC QTCAP53103KNC
Усі ціни 32 →Душова система Qtap Capricorn хром QTCAP53103KNC | 9 506 грн. |
Душова система Qtap Capricorn (колір-брошурований нікель) QTCAP53103KNN QT | 11 741 грн. |
Душова система для кабіни Qtap Capricorn на три споживачі (з виливом) 5310 | 9 506 грн. |
Душова система Qtap Capricorn 53103KNC (QTCAP53103KNC) QTCAP53103KNC | 9 506 грн. |
Qtap Душова система Qtap Capricorn 53103KNC | 9 506 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →