Душова система Hansgrohe Croma 27135000
Hansgrohe Croma 27135000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hansgrohe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hansgrohe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hansgrohe Croma 27135000
Усі ціни 6 →Душова система з термостатом Hansgrohe Croma 160мм Showerpipe 27135000 | 25 720 грн. |
Душова система Hansgrohe Showerpipe Croma 160 27135000 | 25 720 грн. |
Hansgrohe Croma 160 komplet z termostatem i deszczownicą chrom 27135000 | 16 800 грн. |
Hansgrohe Croma 160 komplet z termostatem i deszczownicą chrom 27135000 | 17 220 грн. |
Душовий гарнітур Hansgrohe Croma 160 27135000 | 25 720 грн. |
Hansgrohe Croma 160 komplet z termostatem i deszczownicą chrom 27135000 | 17 640 грн. |
Додаткові функції і можливості душової системи Hansgrohe Croma 27135000:
- Регульований кут встановлення верхнього душу
- Ручний душ регулюється по висоті за допомогою ковзного елемента
РекомендуємоПорівняти в таблиці →