Змішувач Primera Life 5521040
Відео 1Фото 3 |
Primera Life 5521040 Lifeбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Primera Life 5521040
Усі ціни 10 →Primera Primera Life 5521040B | 2 569 грн. |
Змішувач для ванної одноважільний із коротким виливом PRIMERA Life хром ла | 2 209 грн. |
Смеситель для ванны Primera Life 5521040B черный матовый 201066 | 2 569 грн. |
Змішувач для ванни PRIMERA Life 5521040 | 2 209 грн. |
Primera Primera Life 5521040 | 2 209 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →